Blog

Zapisz się, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w #Klub366

❌ Są księgowi, którzy dają porady imigracyjne i robią statusy bez rejestracji w OISC & ICO łamiąc prawo

Kochani,postanowiłam napisać do mocno i dosadnie! Dlaczego? Bo sama się dziś wściekłam mentalnie na ludzi, którzy wykorzystują innych, ich niewiedzę i zaufanie. Dziś jest sobota, 24 lipca 2021. Home Office chyba wziął się do pracy, bo sporo osób dostało dziś decyzję odnośnie statusu osoby osiedlonej. Byli tacy, co się cieszyli, ale byli też tacy, którzyContinue reading “❌ Są księgowi, którzy dają porady imigracyjne i robią statusy bez rejestracji w OISC & ICO łamiąc prawo”

KAM SMART – sprawy urzędowe w UK ❌ ✅ Pre – settled status a universal credit po 1/07/21 ✅

Wpis z punktu widzenia prawa imigracyjnego Osoby z pre settled status a universal credit Musisz spełnić dodatkowe warunki, aby kwalifikować się do universal credit, jeśli posiadasz pre settled status. Być może będziesz musiał również spełnić te warunki, jeśli złożyłeś wniosek do systemu osiedlenia i czekasz na decyzję. Podczas ubiegania się o universal credit musisz udowodnić,Continue reading “KAM SMART – sprawy urzędowe w UK ❌ ✅ Pre – settled status a universal credit po 1/07/21 ✅”

Adresujemy koperty do Home Office – status osoby osiedlonej

90% klientów, którym złożyłam aplikację o status osoby osiedlonej nigdy nie było na poczcie i nie potrafi zaadresować koperty. Te pytania: ale co napisać na kopercie, pojawiają się przy prawie każdej aplikacji, która wymaga wysłania dokumentów fizycznie do Home Office. W związku z czym postanowiłam wyjaśnić co i jak, jak wysłać, co napisać, jak zaadresować.Continue reading “Adresujemy koperty do Home Office – status osoby osiedlonej”

Pytania i odpowiedzi – Doradztwo Biznesowe – Biznes Consulting

Dzień dobry! Dziś zaczyna się kolejny długi weekend! Przecież dopiero święta Wielkanocy, potem weekend majowy a teraz weekend czerwcowy! Nie wiem, gdzie ten czas się podział, nie wiem jak to się stało, że dopiero był marzec a już jest czerwiec. Nie wiem… ale akceptuję 🙂 Jest ok. Jest tak, jak powinno być 🙂 Dziś przybliżęContinue reading “Pytania i odpowiedzi – Doradztwo Biznesowe – Biznes Consulting”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Witam Cię na moim Blogu!

#Dziś powstał mój blog & pierwszy wpis. W moje urodziny, 9 czerwca 2020 Moje 39 urodziny 🇵🇱 W tym roku spędzam je w Polsce.

Świętuję ten dzień inaczej niż zwykle. Świętuję podczas pandemii COVID-19. Świętuję z pokorą, wdzięcznością i spokojem w sercu. Świętuję z wewnętrzną siłą, której Tobie też życzę!

Kochani! Dziś, w dzień moich urodzin czuję się wyjątkowo zainspirowana. Od wczoraj dostaję cudowne życzenia, tyle ciepła, miłości, wdzięczności! To niesamowity dla mnie czas. Chcę się podzielić z Tobą pięknym krajobrazem, który sprawia mi radość…kocham swój pierwszy dom, dom w Polsce.

Świętowałam podczas wycieczki do lasu z siostrą mojego męża, Iwoną, która jest bardziej już teraz moją siostrą niż jego.

Kiedy wróciłyśmy z wycieczki, podczas której poruszyliśmy wiele tematów, podczas której kochałam „tu i teraz”, podczas której po prostu byłam, odebrałam mnóstwo życzeń… Bardzo się wzruszyłam ❤️

I płakałam ze wzruszenia. Na mojej e-skrzynce czekał na mnie prezent. Prezent niezwykły! Osoby bliskie mojemu sercu w jednym miejscu niezależnie od miejsca zamieszkania! 🌍

Mój prezent urodzinowy

Kliknij w link, aby obejrzeć mój prezent jeśli chcesz. Dziękuję Ci, że dzielisz ze mną tę chwilę

Dzięki tym inspiracjom moje serce przepełnia się siłą! Czuję, jak wdzięczność przepełnia moje serce i jak mi życzył Dr Mariusz Wirga , pragnę zrobić coś dla Wszechświata! Do jutra pewnie będę już mieć plan działania

Póki co, żegnam Was w pierwszym dniu mojego bloga

Pozdrawiam, Aleksandra

%d bloggers like this: